główna zawartość
artykuł nr 1

Informacja z otwarcia ofert na wykonanie zadania w...

Informacja z otwarcia ofert na wykonanie zadania w postępowaniu przetargowym na: Zakup, dostawę i montaż w Świdnicy ładowarki do ładowania wolnego i szybkiego wraz z niezbędną infrastrukturą. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający przeznaczył na wykonanie zadania w postępowaniu przetargowym.

artykuł nr 2

Pytania i odpowiedzi do przetargu (cz. 3): "Zakup,...

Pytania i odpowiedzi (cz.3) dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Zakup, dostawa i montaż w Świdnicy ładowarki do ładowania szybkiego wraz z niezbędną infrastrukturą energetyczną oraz drogową"

artykuł nr 3

Pytania i odpowiedzi do przetargu (cz. 2): "Zakup,...

Pytania i odpowiedzi (cz. 2) dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Zakup, dostawa i montaż w Świdnicy ładowarki do ładowania szybkiego wraz z niezbędną infrastrukturą energetyczną oraz drogową"

artykuł nr 4

Pytania i odpowiedzi do przetargu: "Zakup, dostawa...

Pytania i odpowiedzi dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Zakup, dostawa i montaż w Świdnicy ładowarki do ładowania szybkiego wraz z niezbędną infrastrukturą energetyczną oraz drogową"

artykuł nr 5

Rozstrzygnięcie przetargu na opony

Informujemy, że zostało rozstrzygnięte postępowanie przetargowe na dostawę opon nowych i bieżnikowanych do naszego przedsiębiorstwa.